יחד, מעבר למליםהעצמת א.נשים וקידום השלום

הצוות שלנו

נשות הוועד

גיתה בראל

וופא זידאן

סוהילה חריש

רוזית גאנם

חברות וועדת ביקורת

יוליאור רווה

עיאד נאסר

צוות העמותה

מנהלת - ניצן גורדון

רכזת פרוייקטים- נועה מעיין

מנחות מובילות

אורה האמר - בעלת תואר בארכיטקטורה מהטכניון - המכון הטכנולוגי של ישראל. יהודיה ישראלית, יצרה קבוצה בשם ''שכנים'' שבה הנחתה בשיטת ''מעבר למילים'' קבוצת אמהות ערביות ויהודיות ומורים. מנחה נערות ערביות ויהודיות במחנה קיץ. מנחה בטעם עמותת ''מעגל הקשבה''. אם לילד.

אסמהאן מנסור - נוצריה, ערביה, ישראלית, בעלת תואר ראשון בחינוך עם דגש התמחות על מערכות למידה. מנחת ''מעבר למילים'' ומנחת ''מעגלי הקשבה''. מטפלת ברייקי ובביו-ארגונומי. תירגמה ספרות שיטת ''קפסיטאר'' לערבית ומובילה תהליך הרחבת פעילות קפסיטאר בארץ. אמא לשני ילדים.

יפעת מעיין – יהודיה, ישראלית, בעל תואר שני באמנות אקספרסיבת. המומחיות שלה היא בעבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. בשנים האחרונות עובדת עם ילדים ערבים, דרוזים בשני הכפרים בגליל. מובילה קבוצות של ילדים, מתבגרים ומבוגרים באמנויות הבעה. יפעת ונהואנד הנחו קורס ''מעבר למילים'' אמהות בעיר העתיקה של עכו. יפעת היא אם לשני ילדים.

לירי משי-יוהל - יהודיה ישראלית בעלת 11 שבע שנות ניסיון בעבודת גוף בטכניקות שונות, כולל טכניקת אלכסנדר. למדה באקדמיה למחול בירושלים. מוסמכת רמה 2 בשיטת אבי גרינברג לרפלקסולוגיה הוליסטית, בעלת 17 שנות טיפול בשיטת ''שותפויות הקשבה'', ממפתחות שיטות המיושמות כעת ב''מעבר למילים''. אם לשלושה ילדים.

מירי גולן – יהודיה, ישראלית, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית קהילתית, כתבה את התזה שלה על ''צדק חברתי בעוני ובבתי תמחוי''. עובדת סוציאלית, מנחה קבוצת נשים יהודיות וערביות בעלות הכנסה נמוכה ואלמנות, מנחה בשיטת ''מעבר למילים'' מייסדות ומנהלות ''נשים במרכז'' בנצרת. מירי היא אם לשלושה ילדים.

מרוואת חמאתי - נוצריה ערביה ישראלית, גננת עם ניסיון רב שנים. מנהיגת קבוצות העצמת הנשים ערביות בישראל, מתנדבת לתמיכה בנשים נפגעות תקיפה בעיר עכו. עובדת כמנחה בעמותת ''מעבר למילים''. אם לשלושה ילדים.

נועה מעיין – BA בסוציולוגיה ארגונית. יהודיה, ישראלית, רכזת פרוייקטים ואדמינ' בעמותת ''מעבר למילים'', בעלת נסיון בגיוס כספים וייעוץ מינהלי לעמותות. מנחה מוסמכת מטעם עמותת ''מעגל הקשבה'' ומטעם עמותת ''מעבר למילים'', הובילה סדנאות לנשים יהודיות וערביות, כמו גם לבני נוער ברחבי הארץ. אם לארבעה ילדים.

נורית אברהמי-לאו - יהודיה ישראלית, מחנכת מעל 22 שנה בני נוער בעלי קשיים בסביבת קיבוץ. אמנית מוכשרת, מאסטר רייקי וקורונה. מלמדת דרמה והבעה אמנותית. מנחה מטעם עמותת ''מעגל הקשבה'' מנחת ''מעבר למילים''. יחד עם מרוואת הנחתה סדנה ''מעבר למילים'' למורים במעיליא.

ניצן גורדון – MA תרפיה בתנועה (תזה על אותות לא-מילוליים ודעות קדומות) - יהודיה ישראלית, מייסדת ומנהלת ''מעבר למילים''. מנוסה בריקוד/תרפיה בתנועה, במגע הילינג ובטכניקת ''שותפויות הקשבה''. הנחתה קורסים על הבנה וריפוי מדעות קדומות בשלוש מכללות; וכן הובילה סדנאות הכשרה בשיטת ''מעבר למילים'' בישראל, ארצות הברית ובניו זילנד. אם לשני ילדים.

סילביה מרג'ייה – MA בלימודי נשים. נוצריה ערביה ישראלית. מנחה ב''מעבר למילים'' וב''יצירתיות לשלום''. בין מקימות ''נשים במרכז''- מרכז יחיד מסוגו להעצמת נשים ומרכז לעבודת שלום בעיר נצרת. עובדת סוציאלית מזה 12 שנים, הובילה כמה קבוצות של נשים ערביות ויהודיות, בעלות הכנסה נמוכה ואלמנות. אם לשני ילדים.

נשות הוועד

מנחות העמותה